--


İLKSAN TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI

İLKSAN Üyeleri ve aile bireyleri için, RAY Sigorta İLKSAN TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI… Anlaşmalı Özel Hastanelerde muayene, tahlil, tetkik ve yatış- ameliyat gerektiren rahatsızlıklarınızda bundan sonra fark ödemeyin. Örneğin İstanbul’da yaşayan 45 yaşındaki bir İLKSAN Üyesi, bireysel olarak Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptırmak istediğinde ödemesi gereken yıllık prim 1050TL-1150TL aralığındayken, İLKSAN TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI ile yıllık primi sadece 512 TL üstelik 8 taksitle. Anlaşmalı Özel Hastanelerde; Ayakta Tedavi kapsamında; Yıllık 8 kez Doktor muayenesi ve beraberinde yapılan SGK kapsamındaki işlemlere fark ödemezsiniz.
Röntgen
Tahlil
Modern Teşhis Yöntemleri
Fizik Tedavi
Yatarak Tedavi kapsamında,
Ameliyat,
Tek Kişilik Özel Oda
Refakatçi Ücretleri
Tıbbi Tedavi için Yatış
Küçük Müdahaleler
Yoğun Bakım
Koroner Anjiyografi
K.terapi, R.terapi ve Diyaliz için fark ödemezsiniz tedavi giderleriniz İLKSAN TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI ile karşılanır.

HEMEN ÇAĞRI MERKEZİMİZDEN TEKLİF ALIN (212) 700 17 88

*Aile olarak Sigortalanmanız halinde %10 aile indiriminden yararlanın *Yıllık Primlerinizi kredi kartınızla 8 eşit taksitle ödeyin. *Sağlık Sigortaları için uygulanan %15 vergi avantajından yararlanmak ve poliçenizi daha ekonomik hale getirmek için poliçenizin bir örneğini kurumda ilgili birime göndermeyi unutmayın.